Wspomnienia z pierwszej edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Filmowego reAKCJA! 2020


26 września 2020 roku odbyła się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Filmowego reAKCJA! Co prawda, ze względu na pandemiczne obostrzenia, nie udało nam się spotkać z uczestnikami na żywo, ale emocji i tak nie zabrakło! Wielka gala finałowa została przeprowadzona w formie transmisji LIVE z udziałem głównych organizatorów, a także przedstawicieli jury oraz artystów, którzy zadbali o koncertową oprawę wydarzenia.

ZAPIS TRANSMISJI Z PIERWSZEJ EDYCJI reAKCJI! w 2020 roku

Podczas gali ogłosiliśmy wyniki Konkursu Krótkiego Metrażu dla młodzieży ze szkół średnich z całej Polski. Spośród ponad 40 zgłoszonych filmów jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach takich jak, m.in. nagroda za Najlepszy Scenariusz, Najlepszy Montaż, Najlepszy Film, dla Najlepszego Aktora oraz Aktorki… Laureaci otrzymali statuetki Festiwalu, dyplomy, a także nagrody rzeczowe takie jak akredytacje na festiwal off cinema, bony do Netflixa, książki, filmy oraz bony do wypożyczalni sprzętu filmowego 2K4K.


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapisanego LIVE’a z pierwszej edycji reAKCJI! Znajdziecie tam nie tylko przebieg wielkiej gali i ogłoszenie wyników, ale również filmy konkursowe zakwalifikowane do finału.


Mamy nadzieję, że podczas drugiej edycji uda nam się spotkać z Wami na żywo!

Do zobaczenia… wkrótce!